Mark Wahlberg ve Peter Berg Netflix için yeniden bir araya!

Haziran 14, 2020 0 Yazar: admin

Black Day ve diğer birçok başarılı yapımda (Patriots Day) birlikte çalışan ikili, Netflix için tekrar bir araya geldi. Oscar adayı Mark Wahlberg ve Emmy adayı ortağı Peter Berg’in projesi de çok satan kitap serisinden Ace Atkins(Robert B. Parker’ın Harikalar Diyarı) olarak heyecan yarattı.

Sonuçta, ikili; Lone Survivor Deepwater Horizon, Patriot’s Day ve Mile 22’deharikalar yaratmıştı ve çiftin milyonlarca beğeni toplayan bir hikayeyi ekrana getirmesi ilginçti.

Robert B. Parker’ın Harikalar Diyarı’nın Ace Atkins’ten uyarlanacak olan yeni projesi şimdiden merak konusu oldu.

Öte yandan, Mark Wahlberg’e gitmiyorsun ve Peter Berg de Netflix için buluşacak. Raporlar arasında, Mark Wahlberg dedektif Spenser oynayacak, en çok satan serisinin ana karakteri, raporlar. Bu noktada; Diyelim ki Spenser en çok satan 48 romanda ana karakter.

Sonuç olarak, Netflix’in Mark Wahlberg ve Peter Berg ikilisini yeniden bir araya getirecek olan projesi, platformun neden bu kadar yükseldiğini bir kez daha ortaya koydu.

Netflix 25 Haziran’da son iki yılın en düşük seviyesini gördü, ancak birçok uzman bunun geçici olduğunu belirterek, şirketin büyümeye devam edeceğini söyledi.

Kaliteli işler elde eden ve içeriğe yaptığı yatırımdan daha fazlasını alan platformun son tahmini, Netflix’in yükselişini sürdüreceği şeklindeydi. Buna göre, eğlence analisti Todd Juenger Netflix’in 10 yıl içinde 90 milyon ABD kullanıcısına ulaşacağını öngördü.

Halihazırda ABD’de 57 milyon kullanıcısı olan bazı yatırımcılar, Netflix’in 90 milyon kullanıcıya ulaşacağına inanmanın zor olduğunu ve öngörüsünün oldukça emin olduğunu söyledi. Ayrıca, medya sektörünü değiştirecek şirketler arasında yer alan Netflix hakkında başka tahminler de vardı.