Scarlett Johansson’ın başrolünde oynadığı Kara Dul filminden yeni bir fragman…

Haziran 20, 2020 0 Yazar: admin

Scarlett Johansson’ın başrolünde oynadığı Kara Dul filminden yeni bir fragman yayınlandı. Cate Shortland’ın yönettiği film 1 Mayıs’ta vizyona girecek.

Avengers: Endgame ile sinematik evrende bir dönemi kapatan Marvel,bu yıl Disney’de vizyona girecek yeni filmleri ve yeni serisiyle Marvel Sinematik Evren’in dördüncüsü. Aşama. Dördüncü yüzyıl dünyası Marvel filmleri için yeni bir çağın kapılarını açacak. Dönemin ilk filmi Olan Kara Dul,Mayıs ayında izleyiciyle buluşacak. Scarlett Johansson’Un Kara Dul rolünü tekrarlayacak olan filmin tanıtımını yapmaya devam eden Marvel, merakla beklenen filmin son fragmanını yayınladı.

2010 yapımı Iron Man 2 ve Marvel Cinematic Universefilminde yer alan ve o zamandan beri evrendeki en önemli karakterlerden biri olan Black Widow’un ilk solo filmi Captain America: Civil War and Avengers: Infinity War arasında olacak ve Kara Dul’un kara dulun karanlık geçmişiyle yüzleşmesini anlatacak. Scarlett Johansson filmde bir kez daha Kara Dul’a hayat veriyor.

Scarlett Johansson’ın Kara Dul Filmi 1 Mayıs’ta Vizyona Girecek

Scarlett Johansson’a David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle ve Rachel Weisz. Robert Downey Jr.diğer taraftan. Tony Stark olarak kısa bir süre görüneceği de konuşuluyor, ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Filmde, Florence Pugh yelena Belova, çizgi roman kara dul olarak Natasha Romanoff yerini yıldız. Lady Macbeth ve Midsommar gibi filmlerde rol alan seçilmiş pugh, Yelena Belova’nın Marvel Sinematik Evreni’nde de önemli bir rol oynayacağını öne sürüyor.

Marvel’ın Corona virüsü salgını nedeniyle Kara Dul’un vizyon tarihini daha sonraki bir tarihe erteleme olasılığı ortaya çıkarken, stüdyonun planlandığı gibi devam eden tanıtım çalışmaları böyle bir erteleme kararının alınamediğini gösteriyor. Merakla beklenen Kara Dul filmi daha önce duyurulduğu gibi 1 Mayıs’ta vizyona girecek. Filmin son fragmanını buradan izleyebilirsiniz.