2019 Yeni Maybach S650 Pullman: “Her Zaman Bir İngiliz Gerekli Değil”

Haziran 21, 2020 0 Yazar: admin

Bazen lüksü tanımlayamazsınız ve örnek dünyadaki dir. O arabaya bir alternatif olması değişmez. Tabii ki, bu on yıllardır devam ediyor ve olacak. Biz de. Alman markasının bazı anılarını korumak için, Alman şirketi en ileri teknolojilerin üretimi için Stuttgart merkezinde tesisini kurmuştur.

Görünüşe göre, daha fazlasını isteyen bir şirket. Maybach’ın lüks anlayışına biraz daha boyutsal olarak teklif eden Maybach Pullman, en yeni haliyle gösterildi. İç bir araba ya da bir otelin kralın daire olsun algınızı zorlayabilir.

Yeni S650 Serisi zaten son haliyle olduğu gibi kafa karıştırıcı oldu.

1960’lardan beri devam eden Mercedes’in Pullman Geleneği, mevcut yeni seriye uyarlandı. Uzun ve sadece uzun! Sedanın altında, Lexus gibi Japonya’dan gelen ve gözdağı vermek ten hoşlanan arabalar en büyüğü olarak geçiyor.

Pullman ismi Maybach’ın sonuna gelirken, boyutu 6.5 metreye kadar çıkıyor.

Çıtayı çok yükselttiği seride lastikler 20″ tekerlek boyutuna sahiptir. S650’de olduğu gibi, gövde renk seçimi çift olarak alınacaktır.

Ayrıca motor kısmında biraz beygir gücü ve biraz tork desteği var.

Ağır kardeşlerin V12’lerletaşıdıkları altı birimlik kaputun da büyük bir 6.0L motoru vardır. 630 beygir gücü üretir ve 6,5 metrelik Pullman’ın 6,5 saniyesinde 100’den 100’e yükselir.

Pullman S650’nin yaşam alanı tartışma yeri olmayacak bir yer.

Bence dünyanın en keyifli yolculuğu cevap. Arka koltuktaki diz aralığına başka bir mesafe benzetmesi bulmalıyız.

Pullman sahipleri içkilerini yudumlarken, tüm kontroller ayrı ayrı sunuldu.

Belirli bir elektronik sistem sayesinde, arkada yaptığınız şey önden bağımsız tutulur. Tavan da dahil olmak üzere ses sistemi hoparlörleri, farklı bir çok noktaya en iyi şekilde sunmak için konumlandırılmış.

S650 Maybach Pullman’ın kokpit kısmı S Serisi ile aynıdır.

Ahşap renk, sarı fayans ve bütünlük kullanımının bir parçası büyük. Mercedes’in en yeni nesil dijital ekranı yine ekran grubuyla birlikte tasarlandı.

Bizim başlık dediğimiz gibi, her zaman İngiltere’de en lüks aramaya gerek yoktur. Otomobillerin teknoloji öncüsü olarak gördüğümüz S’ler, Pullman ile hayal gücünün ötesine geçsin. Avrupa için 500 bin Eurodediğimiz zaman Türkiye’ye en az 6 milyon TL dediğimiz zaman yazımızı bitiriyoruz.