Michael Schumacher Belgeseli Bu Yılın Sonunda İzleyicilerle Buluşacak!

Haziran 21, 2020 0 Yazar: admin

Onun adını duyduğumuzda, bize dünyanın en iyi araba yolculuğunu veren o, bize F1’in en heyecan verici tarafını veriyor! Evet, Michael Schumacher’den bahsediyoruz. Belgesel, dünyanın en hızlı pist otomobillerini dans eden ve bunun sonucunda şampiyonluklar kazanan Alman pilot tarafından çekildi.

Bunu hak ediyor; Çünkü f1 araç testlerinde kaskı takılıydı, kulaklarıyla ne değişeceğine karar verebilecek bir insandı. Belgesele Ürdün, Benetton, Ferrari ve Mercedes takımlarının konu olacağını söyledi. Haberlerde ayrıntıları;

Belgeselin konusu 1994 yılında Schumacher’in ilk benetton şampiyonluğuyla başlayacak.

Sonraki başarıları, 25 yıllık formül yaşamında neler yaşadığı ve kazandığı gibi konuları kapsayacak. Şimdiye kadarki en iyi ifadeyle başlayan övgü sözleriyle, Alman pilot ilk gelen isimdir. Bunu eklemeyelim. Michael Schumacher dedi ki, “Eğer yaşasaydı, bunu sadece dünyada yapabilirdim. “Ayrton Senna’yı geçmeyelim. Nedenine gelince, Senna’nın ölümünden sonra sarsılan ve televizyonların önünde ağlayan Schumacher’di!

Belgesel yapımcıları arasında 2013 yılında kayak yaparken yardımına düşen, kafasını kayaya çarpan ve felç geçiren bir kişi yer alacak. Mallorca’daki 50. Doğum gününün gerçek görüntülerle harmanlandığını ve eşi Corinna ve babası Rolf ile Gina-Maria ve Mick’in röportajları içereceği söylendi.

Fragman bu ay geliyor.

Bu ay ki Cannes Film Festivali’ninilk fragmanının yayınlanacağı açıklandı. “Michael’ın olağanüstü kariyeri, yedi dünya şampiyonluğunun ilkini kazandıktan 25 yıl sonra bile kutlanmayı hak ediyor. Bu filmin bu kadar hırslı ve hassas profesyonellerin elinde olması bizim için çok mutlu.” Söyledi.

Alman usta pilot üç ay komada kaldıktan uzun süre sonra bir yaşam belirtisi verdi. Sağlığınla ilgili son vakada. O kadar ki hareket edemez ve bize herhangi bir kalkma umut vermek, oğlu Mick Schumacher ilk Formula 1 ilk yaptı ve o babasının mevcut Ferrari SF90 ile yere kazdık olağanüstü başarı örnekleri tekrarlamak için hiçbir engel olduğunu yolda gösterdi!