Cadillac Manuel Dişli ile Yeni V Birim Performans Araçlar Çifti!

Haziran 24, 2020 0 Yazar: admin

Manuel vitesin günümüzün spor otomobillerinde en hasret mekanizması olduğundan eminiz. Ülkemizde terk edilmesi istenilen manuel viteslerartık özellikle opsiyon listelerindeki yerlerini alarak istenecek bir şey haline gelmiştir. Cadillac insanların çağrısına dikkat etmiş olacak, hangi V Serisi performans serisi yüklemeyi düşünüyor. Lamborghini’ye koymak istedi ama masrafları karşılmadığı gerekçesiyle. Geçen yıl kendi içinde özel bir araç birimi kurmaya karar veren Amerikan şirketi, araçlarına verdiği “stil” yüzlerle herkesin kalbini çalmayı başarıyor.

Cadillac, eski zamanların en çok duyulan araba markası, son zamanlarda şeyler kendisi için özel olmak istiyor. Marka CEO’su Steve Carlisle. Böylece yeni nesil Corvette C8’de ortaya konacak bir birim arayışı yapıldı. Bakalım Cadillac’ın manuel vites planları ne olacak.

V ünitesi araçlar manuel söylenti ile ortaya çıktı, CT4-V ve CT5-V.

Mayıs ayı sonlarında, giriş 2020 Cadillac CT4-V ve CT5-V manula dişli hakkında söylentiler ortaya. Mevcut hız aralığı araçlar 10 vitesli otomatik şanzıman kullanın. Duyumlara göre ct4-V ve CT5-V’nin sıcak versiyonlarında manuel şanzıman olacaktır.

Daha önce baktığımızda, insanlar ATS-V ve CTS-V el ile transfer yapmak istedim. Dört kapılı sedanlar arasındaki gücünden daha fazlasını gösteren seriler yerine, uygulamayı daha erişilebilir bir modele aktarma kararı alındı.

Ayrıca yeni vites seçeneğiile eşleştirilmiş olacak hangi motorlar üzerinde masaya.

Blacwing tekrar kadroya dönecek. CT5-V ve CT6-V eskiden olduğu gibi çift lapbolu V8 kullanacak. Normalde, 550 beygir gücündeki birim bu sefer 600 beygir gücüne getirmek için gündemde.

CT4-V, motor da ikiz turbo kullanımına karşı V6 silindir düzeni olacak. Mercedes C63, Lexus IS veya BMW M3 için zorlayıcı bir rakip olarak gerçekleştirecek V performans temsilcileri, manuel ile ne kadar eğlenceli olacak, sahip insanlar dinleyecek.